Webee

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 125.2 MB
  • Version 2.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma webee
Ev otomasyon sistemlerinden biri olan Webee uygulaması ile dilediğiniz tüm elektronik eşyalarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Webee; aydınlatmalar, kapı kilitleri, termostatlat ve sensörler gibi ev fonksiyonlarını ilgilendiren tüm konularda size yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Tüm cihazlarınızı kolayca kontrol etmenize yardımcı olan bu uygulama en iyi ev otomasyon sistemlerinden biridir.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile televizyonunuzu bir akıllı TV'ye dönüştürebilir, multi medya işlevlerine izin verebilirsiniz. Bu sayede ekonomik bir şekilde cihazınızı çalıştırabilir, basit bir uygulama sayesinde de kontrol altına alabilirsiniz.

Benzersiz etkinlikler sunan Webee uygulaması, deneyimlerinizi geliştirmenize de yardımcı olur. Kullanıcıları için özel olarak tasarlanan eylemler ve kurallar içeren bu uygulama oldukça basit ve kullanışlı da bir ara yüze sahiptir.

Webee uygulaması aynı zamanda üçüncü parti üreticilerinden bile istediğiniz kadar akıllı nesne eklemenize izin verir. Ölçeklenebilir özelliği sayesinde de oldukça fonksiyonel olan Webee uygulamasını sizde cihazınıza yükleyerek cihazlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

 

 

Webee indir